Dlouhodobka-jaro se bude razantně hlásit

11. března 2011 v 18:01 | tom-791 |  Dlouhodobá předpověď
A zvítězí snadno. Alespoň to vyplývá z dlouhodobé předpovědi ČHMÚ, kterou včera vydal a je dostupná na http://www.chmi.cz/portal/dt?menu=JSPTabContainer/P9_0_Predpovedi/P9_1_Pocasi/P9_1_1_Cesko/P9_1_1_4_Mesicni&last=false.

A říká jediné pro milovníky teplot velmi pozitivní a to, že bude období do 10.4.2011 teplotně nadprůměrné. Srážek by mělo spadnout normální množství co je pro toto období běžné.
Teploty budou tedy stoupat, což je vidět již nyní na současném výhledu počasí do dalších dnů. Teploty budou stoupat na hodnoty 10 až 16°C a budou možná i místa, kde bude tepleji. Slunečné počasí nebo polojasné přeruší oblačnost a srážky jen občas. Ještě se bude určitě měnit výhled na poslední dekádu resp. první dubnovou od 1. do 10.4.2011.

Teploty budou dle předpovědi stoupat koncem března přechodně až na 19°C a první dubnová dekáda přinese velmi podobné hodnoty, tedy do 20°C. Počítat asi budeme muset s proměnlivým rázem počasí, jak to často bývá už i před začátkem apríla.

Jistě se každý milovník sportů a koníčků v přírodě těší, až vytáhne jarní potřeby a náčiní (in-line brusle, kola) nebo jen sám sebe a půjde do přírody sportovat či zahradničit na chaty a chalupy!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jak by mělo přijít jaro?

Rychle 35.3% (6)
Pozvolna 35.3% (6)
Mělo by být rovnou léto 29.4% (5)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama